Restauracja

 

Zaścianek to wyjątkowy punkt na kulinarnej mapie Lubelszczyzny, restauracja Na Szlaku Trzech Kultur - staropolskiej, żydowskiej, a także kultury zaprzyjaźnionych z nami wschodnich sąsiadów.

Lokal cieszy się więc dużą popularnością zarówno wśród miłośników kultury, jak i wśród koneserów dobrej kuchni.

 

Wyróżniamy się niepowtarzalną atmosferą, na którą składają się nie tylko wyśmienite dania, ale i kameralnie urządzone wnętrze. Drewniane meble i oryginalny wystrój tworzą wymarzony klimat na popołudniowe spotkania przy kawie, rodzinne obiady, wesela, komunie, czy też spotkania biznesowe. Profesjonalna obsługa sprawi, że każdy Gość poczuje się w tym przytulnym wnętrzu jak u siebie, a spędzone tu chwile na długo pozostaną w Państwa pamięci.

 

Nasz szef kuchni oferuje kartę menu pełną wyśmienitych kompozycji smaków i zapachów, która trafi w gusta nawet najbardziej wymagającego smakosza. Potrawy przyrządzamy według staropolskich receptur w nowoczesnym wydaniu, tworzymy je z myślą o naszych Gościach, również na indywidualne zamówienie.

Jesteśmy pewni, że będą Państwo do nas wielokrotnie powracać, a my przyjmiemy każdego Klienta z wielką radością i staropolską gościnnością.

 

Do zobaczenia w Zaścianku!